lonca inşaatLonca İnşaat Kurumsal

"Yaşamak için zaman kazandıran, yatırım için projeler geliştiren bir şirketiz"

Yapı Sektörünün genç, dinamik ve markası Lonca İnşaat, konut projeleri ve inşaat alanında hizmet vermektedir.

Lonca İnşaat yaşamın en önemli noktasına etki eden yapı sektörünün sorumluluklarını olgunlaştırarak benimsemiş bir yapıya sahiptir. Lonca İnşaat Projelerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır, Günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan modern mimari projelere imza atar.

Lonca İnşaat, yapmış olduğu projelerde mimari görünümün yanında önceliği sağlamlık ilkesine vermiştir. Lonca İnşaat olarak hazırladığımız her projede Fizibilite araştırmalarına, zemin araştırmalarına ve Deprem konusuna hassasiyetle önem göstermiştir, arazilerini özenle seçerek sadece bu günler için değil gelecek günler içinde arkasında yapıtlar bırakma hedefindedir.

Hakkımızda
Lonca İnşaat sektöründe 17 yılı aşkın bir tecrübe ve birikimin ürünü olarak kurulmuştur.Konya merkezli olarak birçok projenin yapımı başarıyla gerçekleştiren firma, yoluna yeni konut projeleriyle devam etmektedir.
Modern ve estetik hatlar üzerine sağlam yapılar kurma hedefiyle çalışmalar yapan Lonca İnşaat, projelerini tamamen müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmektedir.

Misyonumuz
Ulusal üretime kendi sektöründe katkı sağlayan,etik değerlere bağlı,topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.

Vizyonumuz
Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için üründe,hizmette kaliteden ödün vermeyen,saygın,istikrarlı,güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olmak.

Değerlerimiz
Müşterilerimizin değişen-gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde,sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak. Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetlerini,motivasyonlarını ve eğitimleri için gereken tedbirleri almak.